štvrtok , 16. september 2021
skhu
Neprehľiadnite
Domov / Pýtajte sa / Na otázky odpovedal p. Ján Stratinský

Na otázky odpovedal p. Ján Stratinský

Ďalším poslancom MsZ, ktorý nám odpovedal na naše úvodné tri otázky v našej rubrike Pýtajte sa kompetentných bol p. Ján Stratinský.

1.Vážený   pán  poslanec,  radi by sme vedeli, aké zásadné problémy, Vy osobne, vnímate vo svojom okolí s ohľadom na potreby jeho obyvateľov. Ak je možné, uveďte prosím aké opatrenia na nápravu navrhujete (vykonávate), prípadne ste už  vykonali a s akým výsledkom.

Myslím a nebudem sám, že jedným z najviac skloňovaným problémom nášho obvodu sidl.sever je parkovanie, už viackrát diskutované na zastupiteľstve. Radikálnym riešením je stavba parkovacieho domu ako to mame vo volebnom programe /SMK/ avšak potešia aj lokálne úpravy a zisk aspoň niekoľkých voľných miest (Zákl. škola G.Dusika) . Vzhľadom k pokračujúcej výstavbe bytových domov vzniká  potreba rozšírenia predajni potravín a túto potrebu by určite oživilo aj menšie trhovisko. Bolo by vítané aby niektoré aktivity, ako je beh Galantou alebo Galantské trhy, ale aj iné udalosti boli cítiť aj v tejto časti mesta a nie len kolotočmi a občas cirkusom.

2. Aké podujatia resp. aké aktivity sa vo Vašom volebnom obvode konajú resp. prevádzkujú. Myslíme tým, čo by mohlo byť pre ostatných obyvateľov Galanty natoľko zaujímavé, aby ste im to mohli dať do pozornosti.

Spolu s ďalšími poslancami za obvod robíme všetko preto, aby sa tieto myšlienky napĺňali.

3. Aký je Váš názor, akým spôsobom by sa mohla/mala zlepšiť komunikácia mesta a kompetentných voči jej obyvateľom a čo navrhujete aby sa situácia zlepšila.

Táto otázka je vždy závislá od voličov nakolko sa zapoja do života poslaneckého zboru.Dnes to nie je problem aby sa obrátili  na poslanca elektronicky,telefonicky alebo osobne,co v poslednej dobe aj využívajú.

Ak Vás napadli ďalšie otázky, napíšte nám ich.

Skúste ešte

Na otázky odpovedal p. Marsall János

p. Marsall János (poslanec MsZ) nám odpovedal na naše úvodné tri otázky v našej rubrike …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.