štvrtok , 16. september 2021
skhu
Neprehľiadnite
Domov / Kultúra / WebFotoGaléria: Konská sila trikrát inak (Daniel Fazekaš)

WebFotoGaléria: Konská sila trikrát inak (Daniel Fazekaš)

Prázdniny sú v plnom prúde a veľa z Vás je amatérskych fotografov alebo nadšencov fotografie. Niektorí by chceli prezentovať  svoje umenie o ktorom nikto v okolí nevie, no nie každý z nás má dar slova. Poniektorí sú iba ostýchaví, iný zase prehnane skromní.

Jednou z foriem ako ukázať ten ,,Náš resp. Váš svet“ všetkým ostatným je fotografia. Tým, ktorým učaroval svet fotografie a fotoaparátu a hlavne tým, ktorých napĺňa svet okamihu zachytený práve ich spúšťou, dávame možnosť, aby nám všetkým ukázali to, čo doteraz možno videli iba oni sami. Aby nám ukázali poklady schované v ich starých fotkách, v ich albumoch alebo na CD-čkach niekde v šuplíkoch skríň.

Verte mi, svet videný cez priezor objektívu fotoaparátu je niekedy tak prekrásny, že by ho bolo hriechom nechať si ho iba pre seba. Presne pre tento účel otvárame nový formát s názvom WebFotoGaléria.

Tento formát je a bude otvorený všetkým, ktorí chcú ukázať čokoľvek zachytené ich fotoobjektívom, všetkým ktorí sa chcú podeliť o krásne, či zaujímavé fotografie. Budeme veľmi radi, ak sa podarí spojiť cez fotky čaro okamihu s pozitívnou emóciou nás divákov. Radi by sme touto cestou pozvali a spojili diela majstrov objektívu bez ohľadu na to, či sa fotografii venujú profesionálne, alebo s nadšením ako hobby.

Prvým amatérskym, ale musím sa priznať, naozaj dobrým fotografom je z môjho pohľadu Daniel Fazekaš.

51a17535-dc1f-480f-972a-2f8adb1e32f6

Daniel je 28r. chalan, ktorý sa fotografovaniu venuje ako svojej záľube. Je to chalan  z Topoľčian, ktorý našiel zanietenie vo fotografovaní už v roku 2007, pričom v roku 2015 začal s fotením športových podujatí. Ak sa Vám jeho fotografie budú páčiť, kľudne ho môžete kontaktovať na  daniel321@post.sk .

Nikdy nemôžete vedieť, či sa raz neobjaví na športovom podujatí organizovanom práve Vami a stane sa z neho Váš ,, dvorný fotograf“.  Daniel nám poslal vskutku skvelú zbierku fotiek a my sme si pre Vás pripravili výber z jeho fotografii a nazvali sme ho ,,Konská sila trikrát inak“

 

 

Veríme, že Vás tento nový formát zaujme a tých, ktorí sa rozhodnú prezentovať svoje diela bude pribúdať. Svoje fotografie môžete posielať na náš emailový kontakt foto@gngu.sk a my ich veľmi radi uverejníme. Samozrejme radi spoznáme aj samotných autorov, či už osobne, alebo z ich pár riadkov venovaných zaslanej fotogalérii.

Skúste ešte

Tlačová beseda poslancov MsZ v Galante – pozvánka

Poslanci MsZ v Galante Vás pozývajú na tlačovú besedu. TLAČOVÁ BESEDA SA USKUTOČNÍ VO ŠTVRTOK, 22. 03. 2018 o 14:00 hod. v malej zasadačke na medziposchodí …