piatok , 24. september 2021
skhu
Neprehľiadnite
Domov / WebFotoGaléria / WebFotoGaléria: Svet taký, aký naozaj je…(Matúš Benian)

WebFotoGaléria: Svet taký, aký naozaj je…(Matúš Benian)

fkga-logo

Matúš Benian
Matúš Benian

Je nám potešením predstaviť Vám ďalšieho člena Galantského Fotoklubu, Matúša Beniana.

Ako sa sám vraví:“ Väčšina z nás si pri odchode z domu pribalí do svojej tašky či vrecka veci, ktoré potrebuje: peňaženku, mobil, kľuče a ja si zvyknem pribaliť ešte aj fotoaparát. Zaujíma ma zachytávať svet, ľudí a ich činnosť. Svet taký, aký naozaj je, bez žiadnych prikrášlení.  Preto sa v mojej tvorbe najčastejšie stretnete s reportážnou, dokumentárnou i mojou najobľúbenejšou – street fotografiou, aj keď  i ostatné žánre mi nie sú cudzie.  Pre mňa je najcennejšie zachytiť ten najhodnostejší moment, kedy sa napríklad rehoľna sestra snaží očistiť popísanú omietku kostola, zarozprávaný pár na prechode pre chodcov či radujúci sa mladý pár pri krájaní svadobnej torty…“

Séria fotografií,  ktoré máte možnosť vidieť v galérií pochádzajú z rôznych miest ako je Bratislava, Nitra, Český Krumlov, Praha, Krakow či Berlín. Oveľa viac však môžete vidieť na stranke Fotoklubu Galanta alebo na mojom Flickr profile.

Dúfam, že Vás moja galéria zaujala.

 

Skúste ešte

Pochovanie basy v obrazoch

V nedaľekej Šoporni sa dnes pochovala basa, zima teda končí a konečne môže prísť jar. …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.