piatok , 24. september 2021
skhu
Neprehľiadnite
Domov / Kultúra / Vianočný Coca-Cola kamión v Galante

Vianočný Coca-Cola kamión v Galante

V nedeľu 04. decembra 2016 sa približne o 16.20h v Galante na Mierovom námestí rozžiaril Vianočný Coca-Cola kamión. Jeho príchod sprevádzali očakávania hlavne tých najmenších. Môžeme so spokojnosťou v duši konštatovať, že tých tisíc svetiel žiariacich na kamióne,  odrážajúcich sa v očiach nadšených detičiek, jednoznačne hovoril za všetko.

Pohľad na ľuďmi zapĺňajúce sa námestie bol nádherný, úchvatný a napĺňal radosťou. Nebolo to však iba očakávanou akciou Vianočného kamióna Coca-Coly, ale aj tým, že už od soboty 3. decembra je na námestí v Galante pre všetkých k dispozícií bezplatné umelé klzisko a samozrejme k tomu prispela aj akcia zapaľovanie druhej adventnej sviečky.

Čakanie na Santa Klausa sa oplatilo a každé jedno dieťa, ktoré prišlo do Galanty na námestie sa mohlo odfotiť so Santom v jeho krásnej izbe. Spoločnosť Santovi robili škriatkovia – Elfovia, ktorí zabávali deti a ich rodičov počas celej akcie. Okrem toho ste si mohli kúpiť vianočné suveníry, pričom výťažok z nich bol v celej výške venovaný na podporu dobročinných aktivít Rodinného centra Bambuľkovo.

Touto cestou by sme za všetkých obyvateľov Galanty chceli poďakovať hlavne vedeniu mesta Galanta, ako aj všetkým tým, ktorí akoukoľvek troškou prispeli k organizácií týchto nádherných a prospešných akcií prinášajúcich radosť a porozumenie medzi jej obyvateľov. Budeme veľmi radi, ak sa v tomto duchu budú akcie naďalej rozvíjať.

Z tejto nádhernej akcie Vám prinášame zopár záberov. Aj touto cestou chcem poďakovať primátorovi mesta Galanta Petrovi Paškovi, ktorí nám ponúkol možnosť urobiť fotky na námestie plné obyvateľov Galanty z miesta, na ktoré sa obvykle dostane len málokto. Rovnako veľmi pekne ďakujeme aj p. Norbertovi Szőcsovi, ktorý nám poslal svoje fotopohľady. Ďakujeme.

Skúste ešte

Tlačová beseda poslancov MsZ v Galante – pozvánka

Poslanci MsZ v Galante Vás pozývajú na tlačovú besedu. TLAČOVÁ BESEDA SA USKUTOČNÍ VO ŠTVRTOK, 22. 03. 2018 o 14:00 hod. v malej zasadačke na medziposchodí …