sobota , 4. júl 2020
skhu
Neprehľiadnite
Domov / Neprehliadnite / Projekt gngu.sk prežil 100 dni

Projekt gngu.sk prežil 100 dni

Tento týždeň projekt gngu.sk prekonal 100 dní života. Dovolíme si tvrdiť, a to aj vďaka Vám, Vašim námetom, článkom, príspevkom a spolupráci, sa gngu.sk stali médiom Galanťanov pre Galanťanov (pre tých starších, Galančanov pre Galančanov). Váš obrovský záujem hovorí za všetko. Za týchto sto dní ste noviny gngu.sk čítali 38.360 krát, Vaše príspevky a  námety ste nám zaslali viac ako 51 krát. Aj vďaka Vám sa na stránkach gngu.sk zverejnilo 262 článkov. A mohli by sme pokračovať, ale za tých rýchlych 100 dní života tie čísla doslova vyrážajú dych.

Váš záujem nás osmelil a pripravujeme pre vás nové formáty, nové sekcie a všetko samozrejme v zmysle hesla od Galanťanov pre Galanťanov. Samozrejme sme nesmierne radi, keď sa k nám pridávajú ľudia, lebo presne s týmto zámerom toto médium prišlo. Veľmi nás teší, že počet našich trvalých spolupracovníkov sa zväčšuje. Aj touto cestou im chceme poďakovať. Či už je to náš (dovolím si tvrdiť už priateľ) pán adovokát Arpád Barczi, alebo majstri objektívu Miriama Szabová Tóthová, Miroslav Šimek, Radovan Slíž ml.. Rovnako musím pripomenúť spolupracovníkov pri propagácii jednotlivých akcií, či už je to šport a Štefan Varga s Petrom Tomičom, cyklistika Sisa Szokolová, Templári, riaditelia Galanských škôl a v neposlednom rade aj pracovníci MsP, či MsÚ v Galante. Mohli by sme však menovať ďalej, ale vážime si vás čitateľov a nechceme Vás nudiť ako pri „ďakovačke na oskaroch“.  Ale, každý nový spolupracovník je vítaný a formu spolupráce si určí sám. Hlavná je chuť. Čo je však hlavné vedieť, počet spolupracovníkov nie je z hora obmedzený 🙂 a rovnako sa tešíme z každého, lebo aj vďaka vám môžu byť gngu.sk také, ako chceme všetci. Galantské.

Ale jednu skupinu musím spomenúť určite. Ste to vy, čitatelia. Preto Vám všetkým, minulým, terajším a aj budúcim čitateľom, nádejným budúcim kolegom a spolupracovníkom, ale hlavne obyvateľom Galanty chceme vrúcne a z celého srdca poďakovať za Vašu priazeň. Nesmierne si to ceníme a z hĺbky duše ĎAKUJEME.  Zároveň je Vaša priazeň pre nás veľkým záväzkom a urobíme všetko preto, aby sme Vás nesklamali.

Skúste ešte

Pozvánka na DOD na II. stupni ZŠ Sídl. SNP Galanta

Základná škola, Sídl. SNP Galanta Vás srdečne pozýva na DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ ktorý sa uskutoční pre …