piatok , 24. september 2021
skhu
Neprehľiadnite
Domov / Neprehliadnite / Nová služba pre Galanťanov

Nová služba pre Galanťanov

Vážení čitatelia

Webové Galantské noviny (gngu.sk), sa len prednedávnom dostali do Vašej pozornosti a už si vybudovali svojím otvoreným charakterom priazeň nielen čitateľov, ale aj spolupracovníkov z radov jej obyvateľov. Myšlienka otvoreného projektu, na ktorý sme právom hrdí,  oslovila mnohých z Vás a začínate sa pridávať k tejto myšlienke.

Projektom webových Galantských novín sme nechceli priniesť iba informovanosť, ale aj umožniť obyvateľom Galanty spolupracovať na tomto projekte svojou činnosťou.

Prvou takouto spoluprácou začíname v oblasti PRÁVNE PORADENSTVO s občanom Galanty a právnikom v jednej osobe, s JUDr. Ing. Arpádom Barczim. Bol taký láskavý a rozhodol sa svoje skúsenosti a odborné vedomosti  venovať nám, občanom Galanty! BEZPLATNE nám bude radiť v otázkach pracovno-právnych vzťahov, pri Vašich problémov v otázkach exekúcii, v rámci možností poradí čoho sa vyvarovať ak máte problémy so susedskými vzťahmi, ale aj v množstve iných problémov ktoré Vás trápia. A bezplatnosť je na mieste, pretože nie každý z nás má možnosť zaplatiť si právnika či advokáta, aby sa dozvedel odborné rady a ako riešiť svoje problémy.

Touto cestou Vás chceme vyzvať, aby ste sa neobávali a v plnej miere začali túto službu verejnosti využívať, lebo aj tento krok prispeje k otvorenosti a k lepšej Galante.

Kolektív gngu.sk

Stačí tu kliknúť a môžete sa pýtať...
Stačí tu kliknúť a môžete sa pýtať…

 

Skúste ešte

Polícia pátra po Elene

Galantská polícia pátra po nezvestnej 13 – ročnej Elene Szakálovej zo Sládkovičova. Dievča je nezvestné …