pondelok , 27. september 2021
skhu
Neprehľiadnite
Domov / Pýtajte sa / Na otázky odpovedal p. László Biró

Na otázky odpovedal p. László Biró

Ďalším poslancom MsZ, ktorý nám odpovedal na naše úvodné tri otázky v našej rubrike Pýtajte sa kompetentných bol p. László Biró.

1.Vážený   pán  poslanec,  radi by sme vedeli, aké zásadné problémy, Vy osobne, vnímate vo svojom okolí s ohľadom na potreby jeho obyvateľov. Ak je možné, uveďte prosím aké opatrenia na nápravu navrhujete (vykonávate), prípadne ste už  vykonali a s akým výsledkom.

Napriek tomu, že Galanta v súčasnosti krváca z viacerých miest je veľmi ťažké pomenovať len niekoľko problémov. Ja osobne považujem za prioritné udržanie bezpečnosti a zlepšenie čistoty v meste.

2. Aké podujatia resp. aké aktivity sa vo Vašom volebnom obvode konajú resp. prevádzkujú. Myslíme tým, čo by mohlo byť pre ostatných obyvateľov Galanty natoľko zaujímavé, aby ste im to mohli dať do pozornosti.

Aktivity zabezpečujú inštitúcie a združenia zriadené na organizáciu Vami pomenovaných podujatí. Ja osobne som aktívny funkcionár v stolnom tenise. „A“ mužstvo skončilo po základnej časti na 5. mieste v najvyššej celorepublikovej súťaži (Extraliga mužov). V utorok 1. marca hráme doma zápas o postup do semifinále.

3. Aký je Váš názor, akým spôsobom by sa mohla/mala zlepšiť komunikácia mesta a kompetentných voči jej obyvateľom a čo navrhujete aby sa situácia zlepšila.

Mesto jednoznačne potrebuje informačný mesačník. Na druhej strane si myslím, že nadišiel čas hľadať riešenie na spustenie mestského portálu s dennou aktuálnosťou. Nemám konkrétne riešenia, ale som ochotný zúčastniť sa akejkoľvek diskusie na obe témy.

Ak Vás napadli ďalšie otázky, napíšte nám ich.

Skúste ešte

Na otázky odpovedal p. Marsall János

p. Marsall János (poslanec MsZ) nám odpovedal na naše úvodné tri otázky v našej rubrike …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.